Zaposlitev

Razpoložljiva delovna mesta:

KONSTRUKTER- TEHNOLOG

V oddelku projektive iščemo DVA sodelavca/ki na delovnem mestu KONSTRUKTER-TEHNOLOG za poln delovni čas. Razpisujemo dve poziciji, in sicer junior in senior konstrukter-tehnolog.

Opis dela in nalog za junior pozicijo:

• priprava dokumentacije za ponudbo (skice, opisi, načrti)
• kalkulacija materialov
• konstruiranje izdelkov in polizdelkov
• oblikovanje načrtov za storitve in izdelke kooperantov
• zbiranje potrebnih informacij za oblikovanje del. naloga – naročila
• kompletiranje tehnične dokumentacije
• predaja del. nalogov v proizvodnjo
• izdajanje, korigiranje, spremljanje in arhiviranje tehnično tehnološke dokumentacije
• popis količin materialov za izvedbo
• 3D modeliranje in obdelava nalogov – (v orodju HiCAD)

Opis dela in nalog za senior pozicijo:

• priprava tehnične dokumentacije za izračun statike
• kompletiranje in kontrola tehnične dokumentacije
• 3D modeliranje in obdelava zahtevnejših nalogov – HiCAD
• priprava popisov za ponudbe
• pridobivanje ponudb

Nudimo:

• zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo.
• delo v urejenih delovnih razmerah in mladem kolektivu,
• planiran urnik: prihod na delo med 6:30 in 7:30, odhod med 14:30 in 15:30.
• možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja,
• možnost napredovanja v podjetju,
• novoletno obdarovanje zaposlenih in otrok zaposlenih,
• prehrana je organizirana v podjetju, vsakodnevno raznolik meni z več toplimi malicami ali solatnimi krožniki
• brezplačno parkirišče.

Pričakujemo:

• V. (z relevantnimi izkušnjami) ali VI/1., VI/2. stopnjo izobrazbe gradbene/strojne smeri,
• izkušnje z uporabo programske opreme: BIM, AutoCAD, Excel
• znanje angleškega ali nemškega jezika
• vozniški izpit B kategorije

Zaželeno:

• izkušnje s projektiranjem jeklenih konstrukcij in panelnih hal, niso pa pogoj
• smisel za timsko delo,
• komunikativnost in natančnost

Prošnjo in življenjepis pošljite na jobs@schwarzmann.eu

ASISTENT V MARKETINGU

V oddelku komerciale iščemo sodelavca/ko na delovnem mestu ASISTENT V MARKETINGU za poln delovni čas.

Opis dela in nalog:

• urejanje spletne strani in socialnih omrežij (besedila, novice, fotografije …)
• priprava in implementacija novih jezikovnih variant spletnih strani
• sodelovanje pri optimizaciji spletnih strani
• spremljanje odziva na internetni marketing
• oglaševanje na Googlu, kampanije, statistika
• Google in tuji trgi, spremljanje, dopolnitve
• oblikovanje materiala za marketing
• priprava animacij za potrebe prodaje
• priprava in izdelava prezentacij za komercialo
• pomoč v prodaji
• sodelovanje z ostalimi komercialisti, tehničnim oddelkom in vodstvom podjetja
• obnavljanje in poglabljanje strokovnega znanja
• vzdrževanje in nabava računalniške in programske opreme
• raziskovanje prodajnega trga in pridobivanje kupcev
• sodelovanje pri razvijanju novih izdelkov in tehnologij z vidika trženja
• asistenca in priprava dokumentacije vodji oddelka in komercialistom
• skrb za uveljavljanje blagovne znamke in ugleda podjetja,
• spremljanje zadovoljstva kupcev,
• spremljanje domače in tuje konkurence (spletne strani, poslovanje)
• priprava reklamnega materiala in spletnih vsebin

Nudimo:

• zaposlitev za določen čas s poskusno dobo.

• V. (z relevantnimi izkušnjami) ali VI/1., VI/2. stopnjo izobrazbe družboslovne smeri,
• izkušnje z uporabo programske opreme: MS Office in GA4

Zaželeno:

• izkušnje z delom v marketingu